sadsad x
asdasd

Öztiryakiler Bulaşık Makineleri

Öztiryakiler Bulaşık Makineleri, Bulaşık Makinesi Modelleri Uygun Fiyat ve Kredi Kartlarına 12 Aya Varan Taksit Seçenekleri İle.

Sıralama seçin
Stoktakiler
Görünüm:
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Öztiryakiler Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi

Her işletmenin kendine has ihtiyaçları bulunur. Elektrikli ocaklardan pişirme ünitelerine, istif raflarından tezgahlara bu ihtiyaçlar çok çeşitli olabilir. Bu ürünler arasında bulaşık makineleri de yer alır. Hızlı yıkama işlevleri sayesinde endüstriyel bulaşık makineleri kısa sürede bulaşıklarınızı yıkayıp tekrar kullanmanıza olanak sağlar. Tıpkı işletmenize aldığınız diğer ürünler gibi endüstriyel tip bulaşık makineleri de sık satın alınmayan ve uzun süreler kullanılması planlanan ürünlerdir. Bu sebeple sanayi tipi bulaşık makinenizi alırken kaliteli ve uzun ömürlü olması önemlidir.
1958 yılında kurulan Öztiryakiler firması, pek çok endüstriyel mutfak ürünlerinin üreticisidir. Mutfağın hazırlama, pişirme, servis, taşıma, bulaşıkhane gibi pek çok ihtiyacını karşılayan çeşitli ürünleriyle işletme sahiplerinin tercihidir. Malta’dan Avusturalya’ya, Türkmenistan’dan Çin’e sayısız ülkede müşterileri bulunur. Dünyanın teknik bakımdan en gelişmiş makine-teknoloji parkına sahip olan Öztiryakiler markası, ürettiği dayanıklı endüstriyel bulaşık makineleriyle de kaliteli ürün arayan işletme sahiplerinin gözdesidir.

Öztiryakiler

Öztiryakiler, endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak 1958 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk dönemlerinde 50 m²’lik bir atölyede imalat yapan Öztiryakiler, bugün 140.000 m² kapalı üretim alanında,1300 çalışanı ile hizmet vermektedir.
Türkiye’de 4 Bölge Müdürlüğü,72 bayii,110 yetkili servisi ile yaygın bir pazarlama ve satış sonrası hizmet servis ağına sahip Öztiryakiler, endüstriyel mutfak sektöründe iç piyasada lider durumundadır. Yurt dışı pazarda ise,5 kıtada 100'ü aşkın ülkede dağıtım kanalları ve yetkili servisleri ile hizmet vermekte olup ürün çeşitliliği ve ciro büyüklüğü itibariyle sektöründe dünyada ilk 15 firma arasındadır.
Konaklama sektörünün büyümesi, hayat tarzı değişiklikleri ile dışarda yeme alışkanlıklarının artması ve bütün bunları destekleyen teknolojik gelişmeler, endüstriyel mutfak sektörünün yurt içinde ve dışında büyümesinin önünü açan önemli dinamikleri olmuştur.
Öztiryakiler’in içerde ve dışarda uzun bir süredir gösterdiği yüksek performans sürekli olarak küresel piyasalarda dikkat çekmiş ve büyük yatırımcı kuruluşların ilgisini çekmiştir. Nitekim, 2019 yılında Japon menşeili Hoshizaki Corporation’un Avrupa yatırım kolu olan Hoshizaki Europe Holding B.V. ile hisse satışı ve şirkette yapılan sermaye artırımı ile ortaklık tesisi gerçekleşmiştir. Küresel piyasalarda yüksek rekabet gücü elde etmeye yönelik bu ortaklık ile sektöründe dünya devi Hoshizaki’nin teknolojik bilgi, deneyim ve finansal gücü ile Öztiryakiler’in esnek ve yüksek dinamik üretim gücü bir araya gelmiştir. Tamamen stratejik amaçlarla gerçekleştirilen bu birliktelik neticesinde Öztiryakiler içerde ve dışarda yüksek bir potansiyel güce kavuşmuş bulunmaktadır.
Öztiryakiler, üretim teknolojileri ve makine parkı ile sektörde dünyada bilinen en ileri uygulamalara ve üretim teknolojilerine sahiptir. Ar-Ge, Ür-Ge, mühendislik birimleri, güçlü laboratuvarı ile ürün-süreç geliştirme çalışmalarına ilişkin proje tasarımı ve uygulamaları, teknik üniversiteler ve Tübitak destekli yürütülmektedir. Özgün tasarım, yenilik niteliği taşıyan ürün ile ürün özellikleri konusunda endüstriyel tasarım tescil, faydalı model ve patent çalışmalarında Türk Patent Enstitüsü’nden, sektörde en çok belgeli firmalardan biri olarak ödülü bulunmaktadır. Öztiryakiler, hotel, restaurant, cafe (HoReCa) başta olmak üzere, pastane grupları, askeri mutfaklar, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları ürün gruplarında sunduğu yüksek ürün çeşitliliği ile mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmeye açılmasına kadar tüm süreçlerin planlamasını, üretimini ve servis desteğini sağlar.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Öztiryakiler sanayi tipi bulaşık makineleri modellerine göre farklı özelliklere sahiptir. Bu makineler hızlı sirkülasyon içerisinde bulaşıklarınızı kolaylıkla yıkama imkânı sunar. Öztiryakiler bardak yıkama makinesi oby 500 b yekpare yıkama tankıyla bardaklarınızı yüksek hijyen ile temizler. 350x350 mm ebatlarındaki yıkama sepetiyle çok sayıda bardağı aynı anda yıkayabilir. Hızlı yıkama programı sayesinde saatte 500 bardak yıkama kapasitesine sahiptir. Öztiryakiler konveyörlü bulaşık makinesi ise fabrikalar ve yemekhaneler gibi yüksek sayılarda bulaşık çıkan işletmelere yöneliktir. Öztiryakiler konveyörlü bulaşık makinelerinde kayan bir bant aracılığıyla bulaşıklar sepetler içerisinde yıkanır. Makinede yıkanan bulaşıklar yine kayan bant aracılığıyla temiz bir şekilde dışarıya verilir. Hızlı ve pratik şekilde bulaşıkların tertemiz olmasını sağlayan bu tip makineler saatte 2000 tabağa kadar yıkama kapasitesine sahiptir. Öztiryakiler bulaşık makinası oby 500 tezgah altı bir bulaşık makinesidir. Her saatte 500X500 mm ebatlarındaki 35 sepet bulaşık yıkama kapasitesine sahiptir. Önceden seçilebilir 102 ve 192 saniyelik iki yıkama programı ile bulaşıklarınız hızlı şekilde temizler. Öztiryakiler bulaşık makinesi otomatik kontrol paneli sayesinde kullanımı kolaydır. Her yıkama için 2.8 litre su kullanımıyla enerji, deterjan ve su tasarrufu sağlar. Sahip olduğu paslanmaz çelik gövde sayesinde dayanıklıdır.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Fiyatları

Öztiryakiler bulaşık makinası fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere ve modeline göre değişiklik gösterir. Bulaşık yıkama kapasitesi ve cihazın büyüklüğü fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Örneğin büyük ölçekli işletmelere hitap eden ve saatte bini aşkın tabak yıkama kapasiteli konveyörlü Öztiryakiler bulaşık makineleri fiyat bakımından daha yüksektir. Diğer taraftan daha orta ve küçük çaplı işletmelere hitap eden set altı bulaşık makineleri daha uygun fiyatlıdır. Diğer bir önemli etken bulaşık makinesinin fonksiyonudur. Daha kısıtlı fonksiyona sahip küçük çaplı aletler, farklı tür bulaşıklara uygun makinelere oranla daha uygun fiyatlı olabilir. Örneğin Öztiryakiler oby 500 b modelli bardak yıkama makinesi, fonksiyonu ve kapasitesi bakımından daha kısıtlıdır. Bu sebeple genel özellikte set altı bulaşık makinelerden daha düşük fiyatlıdır.Yıkama programlarının sayısı ve Opsiynel özellikler Öztiryakiler endüstriyel bulaşık makinesinin fiyatlarını etkiler.Öztiryakiler standart bulaşık Makinesi işletmenin temel ihtiyaçlarını karşılayabilir niteliktedir. Bu yüzden bütçenizi düşük tutmak istiyorsanız standart bulaşık makinelerine göz atabilirsiniz. Diğer taraftan Plus modeller standart modellere oranla detayda daha iyi yıkama performansı göstereceğini belirtmek gerekir.Plus Model bulaşık makinelerinde modele bağlı olarak ilave otomatk dozajlama (deterjan ve parlatıcı pompaları) bulunmaktadır.işletmenizin ihtiyaçlarına uygun beğendiğiniz Öztiryakiler bulaşık makinesini daha uygun fiyata öztiryakiler bulaşık makineleri kategorizde bulabilirsiniz ve satın alabilirsiniz veya dilerseniz 0212 6359066 nolu telefonu arayarak Destek alabilirsiniz.Müşteri Temsilcilerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Tavsiye

Öztiryakiler bulaşık makinesi satın alırken farklı alıcılar farklı özelliklere dikkat edebilir. Bu bakımdan öncelikle işletmenizin ihtiyaçlarını ve ne sıklıkla bulaşık yıkayacağınızı iyi tespit etmek gerekir. Örneğin fabrika ve yemekhane gibi yüksek bulaşık sirkülasyonunun olduğu işletme ve alanlarda konveyörlü makineler tercih edilebilir. Böylelikle sürekli temiz tabak ve bulaşık ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanabilir. Nispeten orta ölçekli işletmeler için ise yüksek kapasiteye sahip set altı bulaşık makinelere daha uygundur. Set altı makineler yüksek hijyenli yıkama performansı göstermekle kalmaz, yoğun zamanlarda saatte 500’den fazla tabak yıkayabilmenize imkân sağlar. Öztiryakiler mini bulaşık makinesi görece düşük kapasiteli olduğu için daha küçük ölçekli işletmelere yöneliktir. Öztiryakiler tezgah üstü bulaşık makinesi tezgahın üzerinde konumlanmasıyla bulaşık makinesine hızlı ve kolay erişmek isteyen kullanıcılar için uygundur. Fakat tezgah üstü bulaşık makinelerinin set altı makinelere kıyasla daha düşük yıkama kapasitesine sahip olduğunu belirtmek gerekir. Satın almaya karar Size Uygun olabilecek Bulaşık makinesini Öztiryakiler Bulaşık Makineleri Kategorimizde İnceleyebilir veya dilerseniz 0212 6359066 nolu telefondan Destek alabilirsiniz.
Müşteri Temsilcilerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır. Genel olarak bakıldığında sanayi tipi bulaşık makinesi Öztiryakiler markasıyla yıllardır işletmelerin en çok kullandığı ve tercih ettiği ürünlerdendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.