sadsad x
asdasd

Pirge şef Bıçakları, Bıçak Setleri

Pirge şef Bıçakları, Bıçak Setleri Modelleri Çeşitleri Uygun Fiyat ve Kredi Kartlarına 12 Aya Varan Taksit Seçenekleri İle.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 183 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Pirge şef Bıçakları, Bıçak Setleri

Pirge şef Bıçakları, Bıçak Setleri Modelleri Çeşitleri Uygun Fiyat ve Kredi Kartlarına 12 Aya Varan Taksit Seçenekleri İle.

Pirge Bıçak

Pirge bıçak, çok uzun bir geçmişe sahiptir. 1800'lü yıllardan bugüne gelen bir tarihe sahip olan Pirge markasının tahmin edilenin ötesinde onlarca bıçak çeşidi mevcuttur. Sadece tek bir kesim türü için bile oldukça fazla çeşide sahiptir. Marka, ürünlerini alıcısıyla tek tek buluşturduğu gibi set halinde de hizmet verir. Yine bu bıçak setleri de farklı kategorilerle karşınıza çıkar. Kesim yapacağınız ürünün ne olduğuna göre bıçak çeşidiniz de değişir. Pirge bıçak farklı malzemeleri kesmeniz için ayrı ayrı bıçaklar üretmiştir. Bıçakların her biri kendi içerisinde farklı özelliklere ayrılır. Profesyonel olun ya da olmayın bıçakların her biri sizin için oldukça işlevsel olacaktır. Ekmek bıçağından şef bıçağına, börek bıçağından dilimleme bıçağına kadar pek çok kategoride bıçak çeşidine sahip olan marka, ürünlerini de farklı kesim özelliklerine göre üretmiştir. Ürünlerin sapları da birbirinden farklıdır. Kullanacağınız yere göre değişen bu bıçak çeşitleri ile Pirge markası, sektöründe önemli isimlerden biridir.

Pirge Bıçak Çeşitleri

Bıçak kullanımı mutfağınızda sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz bir eylemdir. Kesim için gerekli olan bıçak, kesme işlemini gerçekleştireceğiniz ürünün yapısına göre değişkenlik gösterir. Kesimini yapacağınız malzemenin yapısı, bıçağınızın yapısını da belirler. Pek çok marka, bıçak üretimi yaparak farklı kesimler için ihtiyaç duyduğunuz bıçakların üretimini yapar. Pirge markası da bu üretimi gerçekleştiren markalardan biridir. Köklü geçmişiyle birbirinden farklı malzemeleri kolaylıkla kesmeniz için tasarlanmış bıçak çeşitleri ile ihtiyacınıza karşılık verir. Markanın pek çok kategoride bıçağı vardır. Pirge ekmek bıçağı bu kategorilerden biridir. Sadece ekmek bıçağının bile birden fazla çeşidi mevcuttur. Normal ve dişli özellik göstermesine göre farklı boyutlarda ve tasarımlarda ekmek bıçakları mevcuttur. Markanın bir diğer kategorisi kasap bıçağıdır. Pirge kasap bıçağı daha çok profesyoneller tarafından tercih edilir. Bıçak ucu oldukça keskindir. Bu bıçaklarla en sert etleri bile kesebilirsiniz. Bununla birlikte eğer fileto keseceksiniz Pirge fileto bıçağını tercih edebilirsiniz. Yine bu ürünün de birden fazla çeşidi mevcuttur. Pirge'nin bir diğer bıçak modeli de döner bıçağıdır. Profesyoneller için tasarlanmış olan bu bıçak da farklı modelleriyle alıcısının karşısına çıkar. Pirge döner bıçağı diğer bıçaklar gibi birden fazla çeşide sahiptir. Döner kesiminde kolaylık sağlayan bu bıçak, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Pirge börek bıçağı da profesyoneller için dizayn edilmiş bir bıçak türüdür. Rahat bir şekilde börek kesimi yapılabilmesi için dizayn edilmiş kesici yapısıyla size profesyonel hizmet sunar. Markanın sadece dilimleme yapmak için tasarlanmış bıçak çeşidi de vardır. Keseceğiniz ürünü dağıtmadan, muntazam bir şekilde kesmek istiyorsanız Pirge dilimleme bıçağı tam olarak size göredir. Bununla birlikte markanın yine profesyonel eller için ürettiği şef bıçağı modelleri de vardır. Bu modeller de birden fazla farklı çeşide sahiptir. Pirge şef bıçağı çeşitleri, özellikle aşçıların olmazsa olmaz bıçak çeşitleri arasındadır. Markanın aynı zamanda sadece peynir çeşitlerini kesmek için ürettiği bıçak modeli de vardır. Pirge peynir bıçağı peynirinizin dağılmadan düzgün bir şekilde kesilebilmesi için size kolaylık sağlar. Pirge bıçak seti olarak da satışını gerçekleştiren bir markadır.

Pirge Bıçak Fiyatları

Alacağınız bıçağın işlevselliği ve kalitesi kadar fiyatı da önemlidir. Ürününüzü alırken keseceğiniz malzemeye uygun ürün seçmelisiniz. Bununla birlikte bu seçim sizi farklı fiyatlarla karşılaştırır. Her ürün özelliklerine ve donanımına göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bıçaklar genellikle set halinde alınır. Pek çok marka, bıçaklarını farklı kategorilerde set halinde satışa sunmuştur. Pirge de set halinde bıçak satışı yapan markalardan biridir. Pirge bıçak seti fiyatları ürünün donanımına göre farklılıklar gösterir. Ürünler profesyonelleştikçe fiyatlar da bu doğrultuda şekillenir. Pirge markası, uluslararası hizmet veren bir markadır. Ürünlerinin kalitesi ile profesyonel hizmet de verir. Ürünlerinin kalitesi ile aynı doğrultuda olan fiyatlandırmaları, farklı ürünlerle her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Her bir ürün, farklı modellerle onlarca çeşide ayrılabilir. Bıçak üretiminde sektöründe önemli bir isim olan Pirge, ihttiyaçlarınıza karşılık gelebilecek ürünleri, set halinde daha uygun fiyatlarla satışa sunar. Pirge bıçak çeşitlerinden almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için eysigo.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Pirge Bıçak Tavsiye

Bıçak seçiminde kesicilik önemlidir. Kesim için kullanacağınız malzemenin yapısına göre bıçak tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Eğer profesyonel bir beklentiniz varsa profesyonel tasarımlarla oluşturulmuş bıçaklar tercih etmelisiniz. Farklı kategorilerde üretimi yapılan bu bıçaklar, herkes için farklı tasarlanmış modelleriyle alıcısıyla buluşur. Pirge bıçak modelleri de her kullanım için uygun şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden ayrı işlevsellikte olan bıçaklar, hem profesyonellerin hem de günlük kullanım için tercih edecek kişilerin beklentilerine uygundur. Öncelikle kesim yapacağınız malzemenin yapısını göz önünde bulundurmalısınız. İster profesyonel olun ister günlük kullanım için tercih edin, bıçaklarınızı satın alırken önceliğiniz bıçağınızın uygun kesicilikte olmasıdır. Kesimini yapacağınız ürüne göre tercih etmeniz gereken bıçak modelleri, Pirge markasının profesyonel ürünleriyle alıcısı ile buluşur. Ekmek kestiğiniz bıçakla peynir dilimleyemezsiniz. Yahut kasap bıçağı ile börek kesmeye çalışmanız anlamlı olmaz. Pirge markası, kesim konusunda size uygun alternatif bıçaklar sunar. Her özellikte farklı bıçaklara sahip olan marka, taleplerinize uygun bıçak modelleriyle üretimini gerçekleştirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.